top of page

Фестивалі та конкурси

Аматорські колективи Олешківського району постійно проводять велику роботу щодо участі в районних та обласних, регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях.

 

Протягом 2015 року художні аматорські колективи Олешківскього району взяли участь у 23 фестивалях та конкурсах, з них: 1 Міжнародний, 6 Всеукраїнських, 1 регіональний, 12 обласних та 3 районних фестивалі-конкурси.

 

Олешківський район став переможцем у обласному рейтингу фестивальної активності районів та нагороджений Грамотою управління культури обласної державної адміністрації.

Обласне свято за народними традиціями

«Зоряна коляда українського Різдва».

 

Взимку, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою подвір’я та стріхи хат, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у наші домівки приходять найкращі, найвеселіші та мабуть, найчарівніші свята. Це День Святого Миколая, Різдво та Старий Новий рік.

 

Ці свята пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв і несуть із собою особливе тепло і затишок.

 

На свято Миколая Чудотворця чекають як діти, так і дорослі. Малеча за добрі справи отримує подарунки від Миколая, а дорослі чекають на здійснення усіх мрій та задумів.

 

У цей святковий день до кожної оселі спускаються Ангели, які проганяють злі сили, що поселилися у домівці та серед людей. Люди вірять в чудодійні щирі вчинки Миколая та чекають на його допомогу.

 

З Різдва до Водохреща продовжуються веселі зимові святки - святі дні. Проте кульмінацією є свято Старого Нового року, яке відзначають українці у ніч з 13 на 14 січня.

 

Старий Новий рік приходить тихо і нагадує нам про те, хто ми є. Це – наше свято, яке краще було б називати Щедрим вечором. Він приходить услід за Різдвом, коли душа звільняється від земного, очищається, і поринає в осягнення дива народження Бога. На Різдво немає місця земним клопотам і турботам, але приходить і земне магічне свято, де все спрямоване на те, щоби вблагати і прикликати Щедрого Бога дати добрий урожай, гарний приплід, достаток у хаті. Це свято – народний оберіг, оберіг традицій та унікальності.

 

Напередодні Старого Нового року, 10 січня 2016 року, у великій залі Цюрупинського Центру культури та дозвілля імені Т.Г.Шевченка відбулося обласне свято за народними традиціями «Зоряна коляда українського Різдва».

 

Глядачі, що завітали цього дня на свято мали змогу дізнатися більше про свята зимового циклу, насолодитися блискучими виступами колядників та щедрувальників, які завітали з усієї Херсонської області.

 

Концертна програма складалася з 43 художніх номерів, кожен із яких викликав бурхливі оплески у глядачів. Загалом у святі прийняло участь31 колективів, 1 дует, 1 тріо, 3 солістки та 1 квартет з Цюрупінського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського, Каховського, Новотроїцького, Скадовського районів та міста Херсона. Всі учасники отримали дипломи та святкові подарунки.

 

Свято дало змогу відчути справжній новорічний настрій. Колективи, що виходили на сцену дивували глядачів розмаїттям різдвяно-новорічних пісенних номерів, яскравими костюмами та відповідною різдвяною атрибутикою. Усі учасники досить добре підготувались і продемонстрували глядачам високу сценічну культуру. Свято вийшло гарним, яскравим та феєричним.  

 

У ці святкові дні ми щиро раді, що мали змогу жителям міста Цюрупинська насолодитися цим чудовим дійством, яке мало назву «Зоряна коляда українського Різдва». Це стало можливим незважаючи навіть на складну ситуацію, що склалася у нашій країні. Ми пам’ятаємо та безмежно вдячні хлопцям, які безстрашно захищають наш спокій на Сході нашої держави.

 

Тож в рамках свята була проведена акція, під час якої усією дружньою аматорською родиною Херсонщини були зібрані солодкі подарунки для військовослужбовців, які зараз знаходяться на польових навчаннях у Цюрупинському районі.

Зоряна коляда

Обласний фестиваль народної творчості

«Купальська заграва»

 

Через роки пливуть вінки

У ніч купальську влітку

Та крізь віки мандрівники

Шукають диво-квітку

 

Лише раз на рік зацвітає папороть…  Лише раз на рік ми маємо чудову можливість та нагоду поринути у світ казки та чарів.

 

Свято Купала відбувається саме в період, коли сонце приходить до зеніту – найвище піднімається над землею, дає найбільше тепла і світла, виявляє свою найвищу чудодійну силу для рослинного і тваринного світу та для людини. Вся рослинність досягає свого апогею, все нестримно росте, розцвітає, множиться, радіє життю.

 

Справжнє казкове дійство – фестиваль  народної творчості «Купальська заграва» відбувся 21 червня на набережній річки Конки у місті Цюрупинську. Тому, що саме в цю найкоротшу ніч року за народним повір’ям «зацвітає папороть».  Його засновники та організатори - Херсонський обласний Центр народної творчості, відділ культури Цюрупинської районної державної адміністрації та Цюрупинський Центр культури і дозвілля - зробили все, щоб фестиваль пройшов цікаво, насичено і яскраво.

 

Цього року у святкових заходах взяли участь колективи з 8 районів нашої області та міста Херсона, всього - 70 творчих одиниць.

 

 

Цюрупинський район достойно представляли 47 аматорських колективів та солістів з 14-ти клубних закладів району, а також Цюрупинського Центру культури та дозвілля.

 

На фестивалі працювали декілька майданчиків, а саме:  головна сцена, виставка майстрів народно-ужиткового мистецтва району та фестиваль купальських страв, виставка-продаж виробів майстрів народно-ужиткового мистецтва з різних куточків Херсонщини, а також майстри з Іванофранківщини. Під час заходу було проведено благодійну акцію по збору коштів для учасників АТО.

 

Жителі та гості міста могли відвідати різні атракціони, скуштувати різноманітних страв, скуштувати купальської юшки, яку приготували представники громадської організації «Козацтво Таврії – Олешківська Січ».

 

На фестивалі  були присутні голова Цюрупинської районної державної адміністрації Райтаровський  М.А., голова Цюрупинської районної ради Снігур Л.О., міський голова Плотніков В.Ф., начальник  управління культури  Херсонської обласної державної адміністрації Думинська С.В., директор обласного Центру народної творчості Капелюшник В.В. та заступник директора обласного Центру народної творчості Степанова О.Б.

 

На головній сцені розгорнулося справжнє купальське театральне дійство, яке підготували учасники театральних колективів Цюрупинського ЦКД. Все це супроводжувалося яскравими хореографічними композиціями у виконанні  народного ансамблю народного танцю «Любисток», народного ансамблю сучасного танцю «Березіль» та дитячого зразкового ансамблю танцю «Веселка» Цюрупинського ЦКД та танцювального колективу Великокопанівського СБК.

 

Зі сцени звучали різноманітні купальські пісні у виконанні колективів Херсонської області, Цюрупинського району та Цюрупинського ЦКД.

 

Як тільки почало сідати сонце за обрій, гості свята мали змогу зануритися у Магію купальської ночі і стати учасниками Купальського обряду з плетінням вінків та пусканням їх на воду, запалення купальського вогнища. Багаття, розведене у ніч на Івана Купали, як і вода, має велику магічну силу.

 

Ну і звичайно,  не обійшлось без Івана Купайла, опудало, якого  було спалене, як символ очищення від всього нечистого і злого.

 

Усі учасники концертної програми одержали дипломи та подарунки.

 

Яскраві костюми учасників свята, майстерне виконання пісень, танців - все це створило піднесений настрій та справило незабутні враження на всіх присутніх.

Купальська заграва

Районний фестиваль-конкурс творчості людей похилого віку

 «Золотий зорепад»

 

Мистецтво навколо нас. Воно супроводжує наше життя і здатне відтворити будь-який стан душі, піднести людину та прикрасити її життя. Радість і ненависть, любов і туга — все підвладне мистецтву. Для нього немає вікових кордонів, адже мистецтво – це поклик душі.

 

3 жовтня 2015 року у Великій залі Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка вперше відбувся довгоочікуваний районний фестиваль-конкурс  «Золотий зорепад» , що був присвячений Дню людей похилого віку.

 

Для участі у фестивалі до Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка завітало 7 колективів, 8 дуетів, 5 тріо, 5 солістів, 2 музиканти та 5 читців з усього Цюрупинського району.

 

Усі присутні в залі змогли відчути вир емоцій, які передавали зі сцени учасники конкурсу.

 

Виступи конкурсантів оцінювало досвідчене та компетентне журі у складі начальника відділу культури Цюрупинської районної державної адміністрації, заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України Іванушкіної Ірини Вікторівни, директора Цюрупинського центру культури та дозвілля  Моргун Наталії Миколаївни, директора Цюрупинської дитячої музичної школи Мозгової  Тетяни Олександрівни, завідуючої відділом художньо – масової роботи  Медведської Наталії Сергіївни та керівника народного драматичного колективу «Народний Театр» Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка Свєчнікова Валерія Валерійовича.

 

У першій номінації «Вокальне мистецтво: вокальний колектив» відзнаки отримали:  диплом І ступеня- Жіночий вокальний ансамбль «Джерело» Цюрупинського ЦКД (керівник Неоніла Рапштинська); диплом ІІ ступеня - Ансамбль народної пісні «Розмай» Козачелагерського СБК (керівник Наталія Гірняк) та Народний ансамбль народної пісні «Козачка» Козачелагерського СБК(керівник Раїса Осадча); диплом ІІІ ступеня - Вокальний ансамбль «Криниченька» Сагівського СБК (керівник Наталя Степанська), Ансамбль народної пісні «Оберіг» Цюрупинського ЦКД (керівник Станіслав Петер), вокальний ансамбль Раденського СБК (керівник заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська) та вокальний ансамбль «Сагівчанка» Сагівського СБК(керівник Михайло Білий).   

 

У номінації «Вокальне мистецтво: малі вокальні форми» віком від 50 до 65 років визначено переможців фестивалю-конкурсу в такому порядку: диплом І ступеня - Вокальне тріо у складі Михайла Білого, Валентини Білої та Володимира Козаренко Сагівського СБК (керівник Михайло Білий); диплом ІІ ступеня - Вокальне тріо у складі Тетяни Головні, Галини Майструк та Андрія Мельника Добросільського СК (керівник Андрій Мельник) та Вокальний дует у складі Михайла Білого та Володимира Козаренка Сагівського БК (керівник Михайло Білий);  диплом ІІІ ступеня - Вокальний дует «Голосочок» Козачелагерського СБК (керівник Наталія Гірняк) та Вокальний дует у складі Надії Градинар та Катерини Стельмах ансамблю народної пісні «Оберіг» Цюрупинського ЦКД (керівник Станіслав Петер).

 

У номінації «Вокальне мистецтво, малі вокальні форми» віком від 65 років та старші дипломами були нагороджені:  дипломом І ступеня -  Вокальне тріо у складі Надії Батченко, Асі Батажок та Тетяни Березки Цюрупинського ЦКД (керівник Неоніла Рапштинська); дипломом ІІ ступеня - Вокальне тріо у складі Асі Батажок, Світлани Пакшиної та Лілії Рассуждаєвої  Цюрупинського ЦКД (керівник Неоніла Рапштинська) та Вокальний дует у складі Тамари Кіндри та Володимира Семиженка Подо-Калинівського СБК (керівник Федір Заремба); дипломом ІІІ ступеня - Вокальне тріо у складі Андрія Мельника, Тетяни Бугаєнко та Наталії Кнурової Раденського СБК (керівник заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська) та Вокальний дует у складі Віри Грабовської та Світлани Пакшиної Цюрупинського ЦКД (керівник Неоніла Рапштинська).

 

У номінації «Вокальне мистецтво: соліст-вокаліст» віком від 50 до 65 років: диплом ІІ ступеня отримала Катерина Стельмах ансамблю народної пісні "Оберіг" Цюрупинського ЦДК  (керівник Станіслав Петер); диплом ІІІ ступеня отримала Надія Градинар учасниця ансамблю народної пісні "Оберіг" Цюрупинського ЦКД (керівник Станіслав Петер).

 

У номінації «Вокальне мистецтво: соліст-вокаліст» віком від 65 років та старші  місця розподілилися наступним чином: диплом І ступеня отримала солістка Тамара Кіндра  Подо-Калинівського СБК (керівник Федір Заремба); диплом ІІ ступеня отримала солістка Лідія Тахтай учасниця ансамблю народної пісні "Розмай" Козачелагерського СБК (керівник Наталія Гірняк); дипломи ІІІ ступеня отримали солістки Катерина Стародуб та Наталія Кнурова Раденського СБК (керівник заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська).

У номінації «Музичне виконання» Диплом І ступеня отримав талановитий  соліст-саксофоніст Валентин Дудка  Цюрупинської ДМШ, а   диплом ІІ ступеня отримав Станіслав Петер, керівник ансамблю народної пісні "Оберіг" Цюрупинського ЦКД.

 

В останній номінації «Художнє та авторське виконання» місця переможців були розподілені наступним чином: диплом І ступеня отримала Станіслава Назар учасниця гуртка художнього читання Козачелагерського СБК (керівник Наталя Суптеля); диплом ІІ ступеня Антоніна Трюхан отримала учасниця гуртка художнього читання Козачелагерського СБК (керівник Наталя Суптеля); дипломи ІІІ ступеня отримали: Віктор Грохольський учасник ансамблю народної пісні "Оберіг" Цюрупинського ЦКД (керівник Станіслав Петер), Станіслав Петер керівник ансамблю народної пісні "Оберіг" Цюрупинського ЦКД  та Володимир Семиженко гуморист Подо-Калинівського СБК (керівник Федір Заремба).

 

Найстаршою учасницею фестивалю була Катерина Стародуб (учасниця вокального ансамблю Раденського СБК), якій цього року виповнилося 87 років. Вона була нагороджена дипломом як найстарша учасниця  районного фестивалю - конкурсу  «Золотий зорепад».

 

Ми дякуємо всім учасникам фестивалю, які завдяки своєму таланту змогли звичайний осінній день наповнити найщирішими емоціями та теплом. Від щирого серця бажаємо вам здоров'я, довгих  років життя і нехай ваша золота осінь  завжди буде щасливою.

Золотий зорепад

Обласне козацьке свято

«Козацькому роду нема переводу»

присвячене Дню захисника України

 

Україно… Рідний край , золота, чарівна сторона, земля рястом уквітчана, зелом закосичена. Складним і бурхливим був твій шлях, рідна земле!

 

Все частіше ми звертаємось до наших витоків: історії нашої країни, козацької вольниці, рідної мови. Звертаємося до минулого, щоб зрозуміти сучасне.

 

Корені нашої духовності – у минулому, коли була «ненька – мати – Запорозька славна Січ». Вона – праматір української державності – і реальна військово-політична сила України, яка упродовж століть протидіяла спробам турецьких султанів, кримських ханів та польської шляхти поставити український народ на коліна.

 

Ми пам’ятаємо свою історію, повертаємось до її витоків. Пройшло три століття, як на нашій Олешківській зелі стали Січчю козаки. Та дух козацький, сила і гордість за своїх предків не покинули наші місця. Тож не дивно, що Обласне свято «Козацькому роду нема переводу» присвячене Дню захисника України проходить саме тут, на землі, що стала колискою передостанньої козацької Січі.

 

Цього року свято козацтва у Цюрупинську відбулося 14 жовтня, на велике християнське свято – свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для нас це свято не тільки релігійне, а й національне. Воно об’єднує країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

 

Зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за незалежність і суверенітет держави, ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків.

 

Саме цим було обумовлено рішення Президента України встановити святкування Дня захисника України 14 жовтня в День українського козацтва, який повинен стати святковим для сучасних воїнів і суспільства в цілому та символізуватиме нерозривний зв'язок всіх поколінь захисників України.

 

Свято розпочалося з набережної міста Цюрупинська біля каплички Покрови Пресвятої Богородиці де пройшов молебень за загиблими воїнами, які боронили нашу країну від ворогів. Після молебня всі гості пройшли святковою ходою до погруддя Тараса Григоровича Шевченка, де відбувся мітинг та покладання квітів, як знак великої поваги до борця за незалежність та соборність нашої держави.

 

Після цього відбулося офіційне відкриття свята, на якому всіх присутніх привітали поважні гості. Тут же на головній сцені медалями «Учасник АТО» було нагороджено наших земляків, які нещодавно повернулися зі Сходу нашої країни; це: Дубіна Володимир Миколайович, Цуркан Анатолій Кирилович, Іванча Олексій Олександрович, Загребельний Сергій Вікторович, Власенко Олександр Володимирович, Вербовський Володимир Олександрович, Камшук Олександр Володимирович, Семененко Дмитро Миколайович, Нємятов Віктор Миколайович.

 

Ми горді тим, що нащадки Олешківських козаків не шкодуючи свого здоров’я і життя разом зі своїми побратимами з різних куточків України знову впевнено дали відсіч ворогу. Багато вірних та мужніх синів нашої держави віддали своє життя за свободу та незалежність рідної землі. Серед них і наші земляки: Сінько Ярослав, Біленко Руслан, Бегіу Денис, Голота Юрій, Костина Олександр, Кипішинов Генадій. В пам'ять про всіх героїв – захисників нашої держави присутні поклали квіти до пам’ятного знаку борцям за свободу та єдність України.

 

По завершені офіційної частини на головну сцену вийшли найкращі аматорські колективи нашого краю. Крім колективів Цюрупинського району у заході взяли участь кращі колективи з 8 районів Херсонської області та міста Херсона, а також ансамбль народного танцю «Тронка» (керівник Віктор Кізяков) та вокальний ансамбль «Джерело» (керівник Сергій Каталкін) Херсонського училища культури.

 

Також у рамках свята проходили: богатирські ігри, змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки, легкоатлетичний крос «Олешківська верста» та велопробіг присвячений Дню захисника України. 

 

Для всіх учасників свята проходили також виставка – продаж виробів декоративно – ужиткового мистецтва та конкурс на кращий курінь.

 

На святі було виготовлено більше тисячі порцій куліша та козацької каші, якими гостинно пригощали всіх охочих охайні господині козацьких куренів.

 

Продовжив концертну програму запальний, харизматичний та дуже талановитий неофольк-гурт «Воанергес» з міста Києва. Вони подарували незабутні враження та ні з чим незрівняні емоції.

 

Фестиваль виявився напрочуд насиченим та патріотичним, і необхідним для розуміння нинішніх подій, що відбуваються в нашій державі, коли в запеклій боротьбі мужні та доблесні нащадки славного козацького роду невтомно боряться за цілісність України, ще раз доводячи, що козацький дух незламний, а їх любов до рідної землі безмежна.
 

Козацькому роду

ІІІ Районний фестиваль з театрального мистецтва

«Театральна хвиля»

 

«Світ – театр, де всі чоловіки й жінки –

актори. Тут кожному написаний свій вихід.»

В.Шекспір

 

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя де, вдягаючи маску на обличчя, знімаєш її з душі. Адже виходячи на сцену людина стає справжньою... Актори грають нас, глядачів, людей, з реального світу, з реальними почуттями, емоціями, долями...

 

Бо сцена – це відображення людського життя, в якому віддзеркалюється душа того, хто в нього вдивляється...

 

Подія, яка наприкінці листопада зібрала разом любителів театрального мистецтва у великій залі Цюрупинського ЦКД, має непересічне значення для творчого життя нашого району. Адже саме в цей осінній день відкрився ІІІ районний фестиваль з театрального мистецтва «Театральна хвиля».

 

Всі наші учасники неймовірно талановиті, захоплені та безмежно закохані у театр. Це зірки славетного Олешківського краю.

 

Виступи конкурсантів оцінювало досвідчене та компетентне журі у складі начальника відділу культури Цюрупинської районної державної адміністрації, заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України Іванушкіної Ірини Вікторівни, завідуючої відділом художньо – масової роботи Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка Медведської Наталії Сергіївни. заступника директора з навчально-виховної роботи Цюрупинської дитячої музичної школи Шинкаренко Ольги Володимирівни та завідуючої відділом Цюрупинської дитячої музичної школи Андрущенко Лариси Іванівни.

 

За умовами фестивалю на конкурсі було представлено дві номінації: «читці» та «театральні мініатюри».

 

У номінації «читці» змагалися учасники різних вікових категорій. Були виконані авторські вірші, гуморески та вірші відомих поетів. Усі учасники були нагороджені дипломами за участь у районному фестивалі з театрального мистецтва «Театральна хвиля».

 

Переможцями фестивалю стали:

 

  • Перше місце – Валерія Шахунова учасниця гуртка художнього читання Сагівського БК, керівник Наталія Степанська та Тетяна Собко учасниця народного театрального колективу Великокопанівського СБК, керівник Катерина Цикуляк;

  • Друге місце – Анастасія Герасименко учасниця народного театрального колективу «Мельпомена» Виноградівського СБК, керівник Наталія Саранча та Іванна Охрименко учасниця гуртка художнього читання «Надія» Раденського СБК, керівник Тетяна Швидкова;

  • Третє місце – Тетяна Ярема учасниця театру мініатюр «Діалог» Раденського СБК, керівник Заслужений працівник культури України Наталія Ремішевська.

 

Ми дякуємо всім учасникам фестивалю, які своїм талантом змогли звичайний осінній день наповнити теплом та найщирішими емоціями. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, не втрачати віри та працювати над собою, щоб досягати нових перемог!

Театральна хвиля

ІІІ Районний фестиваль-конкурс «Сузір`я Таврії»

 

Великий талант вимагає великої працездатності. Одним із основних завдань культурної галузі є виявлення та підтримання талановитих та обдарованих жителів нашого Цюрупинського району. Саме тому, 28 листопада, у Цюрупинському районному Будинку культури відбувся ІІІ районний фестиваль-конкурс «Сузір`я Таврії».

 

Талановиті жителі Цюрупинського району демонстрували свої вокальні здібності.

 

Для участі у фестивалі до Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка завітало 37 солістів, 5 дуетів, 4 тріо та 1 квінтет з усього Цюрупинського району.

 

Усі присутні в залі змогли відчути вир емоцій, які передавали зі сцени учасники конкурсу.

 

Виступи конкурсантів оцінювало досвідчене та компетентне журі у складі начальника відділу культури Цюрупинської районної державної адміністрації, заслуженого працівника культури України, відмінника освіти України Іванушкіної Ірини Вікторівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Цюрупинської дитячої музичної школи Шинкаренко Ольги Володимирівни, завідуючої відділом хорового та сольного співу Цюрупинської дитячої музичної школи Андрущенко Лариси Іванівни, завідуючої відділом художньо – масової роботи Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка Медведської Наталії Сергіївни та керівника народного фольк гурту «Олешшя» Цюрупинського Центру культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка Литвиненка Максима Борисовича.

 

Свої вокальні таланти учасники представляли у п’яти номінаціях, а саме:

 

І номінація –        солісти-вокалісти віком від 6 до 12 років;

ІІ номінація –       солісти-вокалісти віком від 12 до 18 років;

ІІІ номінація –     солісти-вокалісти віком від 30 років до 50;

ІV номінація –     малі вокальні форми (діти)

V номінація –      малі вокальні форми (дорослі)

 

Переможцями номінації солісти-вокалісти віком від 6 до 12 років стали:

 

  • диплом лауреата І ступеню - солістка дитячої зразкової вокально-естрадної студії Цюрупинського ЦКД Ксенія Панфілова, керівник Ніна Щербина;

  • диплом лауреата ІІ ступеню - солістка вокально-естрадної студії Цюрупинської гімназії Аліна Бондаренко, керівник Вікторія Червонюк;

  • диплом лауреата ІІІ ступеню - солістка вокально-естрадної студії Цюрупинської гімназії Пастухова Анастасія, керівник Вікторія Червонюк.

 

У другій номінації солісти-вокалісти віком від 12 до 18 років переможцями стали:

 

  • диплом лауреата І ступеню – солістка Цюрупинського ЦКД Аліна Тимошенко, керівник Тетяна Левицька;

  • диплом лауреата ІІІ ступеню - солістка вокально-естрадної студії Цюрупинської гімназії Біла Анастасія, керівник Вікторія Червонюк, соліст Цюрупинського ЦКД Єгор Мірошніченко, керівник Тетяна Левицька, солістки народної вокальної студії «Мелодія» Цюрупинського ЦКД Зінаїда Бабійчук та Каріна Пулінець, керівник Наталія Медведська.

 

У третій номінації солісти-вокалісти віком від 30 років до 50 відзнаки отримали:

 

  • диплом лауреата ІІ ступеня – солістка Брилівського СБК Ірина Покришева, керівник Олексій Мінюков та солістка Козачелагерського СБК Наталія Каліберда, керівник Ірина Коноваленко;

  • диплом лауреата ІІІ ступеня – солістка Виноградівського СБК Надія Меркотан та солістка Козачелагерського СБК Наталія Гірняк.

 

У номінації малі вокальні форми (діти) перемогу отримали:

 

  • диплом лауреата ІІ ступеню - вокальне тріо народної вокальної студії «Мелодія» Цюрупинського ЦКД «Новий час», керівник Наталія Медведська;

  • диплом лауреата ІІІ ступеня - вокальний дует Великокопанівського СБК у складі Ангеліни Рокіцан та Ліани Акопян, керівник Вікторія Жуковська.

 

Всі вокалісти отримали дипломи за участь у районному фестивалі – конкурсі «Сузір’я Таврії».

 

Безумовно в таких конкурсах не може бути ні переможених, ні переможців, адже кожна людина, яка виходила на сцену, має в собі якусь особливість, неповторність і талант.

 

Гості конкурсу залишились задоволенні побаченим, адже вони наочно переконались в тому наскільки багатий наш Олешківський край талантами.

 

Дякуємо всім учасникам районного фестивалю-конкурсу  «Сузір’я Таврії» та щиро вітаємо переможців. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, не втрачати віри та працювати над собою, щоб  досягти  такої бажаної перемоги!

Сузір'я таврії
bottom of page